Logo

Alfa Term 20 Шпорет за Парно

Број на оглас: 3772181 | Објавен на: 21.11.2020, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sport za parno Alfa Term 20,
Sporetot se prodava komplet so ekspanzija I pumpa,
Cena po Dogovor,
Kontak Telefon Goran 078 207 336

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Pepi

Потврден огласувач