Logo

ATV POLARIS SPORTSMAN 500 4X4

Број на оглас: 3772182 | Објавен на: 01.12.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Polaris

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2004

Модел: Sportsman

Километри: 15000

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


2004 g na bg tabli moze da se carini perefektna sostojba

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач