Logo

baram motor za ford transit 2.0di 63kw

Број на оглас: 3772191 | Објавен на: 22.11.2020, 06:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


baram motor za ford transit 2.0di 63 kw 2003 god a moze i celo kombe so stranski tablici

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач