Logo

ATV POLARIS X PLORER 400 4X4 2TAKTEN

Број на оглас: 3772200 | Објавен на: 04.12.2020, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Polaris

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2001

Модел: X

Километри: 5000

Цена: 2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Silen kako za 850cc
Na IT tabli moze da se carini

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач