Logo

Vespa 50cc

Број на оглас: 3772278 | Објавен на: 21.11.2020, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vespa 50cc
Pali vozi
079305865

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dilan