Logo

fiat panda DELOVI

Број на оглас: 3772336 | Објавен на: 21.11.2020, 20:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovniavtodelovi

Потврден огласувач