Logo

Se prodavaat prasina

Број на оглас: 3772386 | Објавен на: 24.11.2020, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Od 150 do 180 kg
KONTAKT:
075 213 502 GORAN
075 213 502 GORAN
075 213 502 GORAN

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач