Logo

Passat

Број на оглас: 3772411 | Објавен на: 27.11.2020, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 1.9tdi napraven celosen servis so novi zimni gumi klimatronik extra ladi so full oprema kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi tell za kontakt 076-203-644 Darko

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач