Logo

vw touareg 2003g moze zamena za kombe patnicko

Број на оглас: 3772568 | Објавен на: 01.12.2020, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava ili zamenuva vw touareg 2.5 2003god racen menuvac ful oprema registriran moze zamena za kombe patnicko mercedes sprinter vw lt do taa cena poveke informacii na 078 830 717

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач