Logo

Prodavam kombe fiat ulize 2.0jtd

Број на оглас: 3772614 | Објавен на: 26.11.2020, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Ulysse

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 8 kw / 11 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kombe fiat ulize 2.0jtd isprqvno

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач