Logo

Opel Astra 1.7cdti

Број на оглас: 3772636 | Објавен на: 22.11.2020, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata ima napraveno golem i mal servis so fakturi i reg inf 075/764-400

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Baki

Потврден огласувач