Logo

Elektro motor

Број на оглас: 3772659 | Објавен на: 22.11.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Motorot e za cirkular za secenje drva ili abrihter.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Baki

Потврден огласувач