Logo

HAMACHI YX 125

Број на оглас: 3772675 | Објавен на: 28.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2018

Модел: HAMACHI YX 125

Километри: 5000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Hamachi 125 4t prv sopstvenik so dokumenti za poveke inf 070-348-563

 Sabri

Потврден огласувач