Logo

MERCEDES E220 2003 GOD. VO ODLICNA SOSTOJBA REG. CELA GODINA

Број на оглас: 3772682 | Објавен на: 26.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 154 kw / 209 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes Registriran cela godina,bez nikakvi vlozuvanja, napravaeni site servisi.  zatemneti stakla so atest vo sobrakajna Proverka po vasa zelba,kade sakate Mozna e zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Cvetko