Logo

ford transit 2.0tddi 2003g

Број на оглас: 3772688 | Објавен на: 26.11.2020, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford transit 2.0tddi 2003 god kombeto ima defekt so bos pumpa pali ama nema snaga kombeto se gleda na slikite nee registrirano bes zameni

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач