Logo

Kabinsko svetlo za Golf 5

Број на оглас: 3772693 | Објавен на: 23.11.2020, 07:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kabinsko svetlo ambientalno so led diodi za Golf 5

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач