Logo

Prodavam Mercedes-Benz E270 ELEGANCE 2003god

Број на оглас: 3772789 | Објавен на: 22.11.2020, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes-Benz E270 2003 godina registriran servisiran vo odlicna sostojba so VRVNA oprema
ZA POVEKE INFO NA 072 670 836
072 670 836

 Muhamed

Потврден огласувач