Logo

Audi A4 1996 godina se prodava

Број на оглас: 3772798 | Објавен на: 22.11.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Klima ispravna
Aluminiumski bandazi
Euro kuka
Se ispravno
Mozna e zamena za drugo vozilo so moja doplata

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Zivko

Потврден огласувач