Logo

Електрично јастуче (Heating pad)

Број на оглас: 3772806 | Објавен на: 22.11.2020, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.290 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Масажа и Сауна

Вид на оглас: Се продава


Ново електрично јастуче.
6 температури
90 минутен тајмер
100% полиестер.
Можност за рачно перење на јастучето.
Димензии 63x42 цм.

Можна испорака низ цела Македонија на домашна адреса.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач