Logo

Golf 4

Број на оглас: 3772824 | Објавен на: 24.11.2020, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 1.8 125ks
Socuvan maksimalno nema da tropne
Reg cela godina
Klimatronik
4 novi gumi so bandazi
Rekaro sedista
Diskovi i plocki itn

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 *****

Потврден огласувач