Logo

Ps4

Број на оглас: 3772827 | Објавен на: 22.11.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


📞Kontakt broj : 075 799 719

-Mnogu zacuvano raboti perfektno.

-Igri so cd:
-Gta 5
-Mafia 3
-Call of duty black ops 4
-Watch dogs
-Last of us remastered
-Uncharted 4
-Destiny
-Dragon age inquisition

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Len

Потврден огласувач