1 / 9
RETRO Vespa 50cc
890 €
Цената не е фиксна
22.11.2020 14:46

Кочани / Кочани

kupen nov od hamachi, redovno meneno ulje, novi gumi, top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
078293897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам