Logo

Ford Focus 2.0 CDTI

Број на оглас: 3772869 | Објавен на: 22.11.2020, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 2.0 CDTI

2011 godina
103kw/140ks
Registrirana so zelen karton
Servisirana ulje filtri
Servisiran menjac ulje i filter
Novi gumi

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Enko

Потврден огласувач