Logo

nokia 6

Број на оглас: 3772872 | Објавен на: 22.11.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 6

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Нема гребнатинка користен е само за гледање на youtube

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач