Logo

Hyundai Accent 1.3 benzin/plin 2000god

Број на оглас: 3772890 | Објавен на: 22.11.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava HYUNDAI Accent :
* 1.3 benzin / plin
* 2000godina
* registriran do 10.2021
* atestiran plinski ured
* mal servis pred 1000km
* redovno servisiran i odrzuvan
* funkcionalna klima
* MNOGU MALA POTROSUVACKA
Za povekje informacii:
078530314 ILE
070227497 VANE

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач