Logo

AUDI a6 2.0tdi 3XS-LINE full 2008

Број на оглас: 3772891 | Објавен на: 22.11.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ауди A6 2.0-TDI-140HP 3×-S-LINE-2008 《Десен волан》 Цена-3000€ *од опрема поседува* -Навигација -Климатроник двозонски -Електрична рачна CRUISE CONTROL -Алуминиумски бандажи 18-ки од А8 -go home lights -8 airbags
-автопилот(темпомат)
-Автоматски 7степен менувач -Мултифункционален волан со F1 -Кожени S-LINE седишта -Црн S-LINE кров -Прагови S-LINE -Преден браник S-LINE -Електрика на 4 стакла и на ретровизори -Борд компјутер -BOSE-озвучување -CD changer -6 цедиња -ВОЗИЛОТО е во ФАБРИЧНА СОСТОЈБА -Со платени давачки во Бугарија. ~БЕЗ ЗАМЕНИ -Информации на телефон. 078-293-897 076-268-795

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 dragan