Logo

Se prodava vento 1.9 td

Број на оглас: 3772913 | Објавен на: 05.12.2020, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vento 1.9 td so mn dobri gumi motor menjach odlichni pali vozi samo kesh

 Велес    Општина:Чашка

Прати Е-Маил

 Gjore

Потврден огласувач