Logo

Плац во село Богородица

Број на оглас: 3772917 | Објавен на: 25.11.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 506 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 7.500 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во село Богородица, во близина на казино Принцес, со маркица за градење, 506 метри квадратни.
Повеќе информации само на телефон 078 682 886 078 682 886 078 682 886
Лице за контакт Мите

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Toshe

Потврден огласувач