Logo

BANDAZI SO GUMI I ORIGINALNI RATKAPNI OD PEUGEOT 2015 5X108

Број на оглас: 3772920 | Објавен на: 30.11.2020, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 108

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat originalni celicni bandazi 15" od PEUGEOT 308 2015 god. so rastojanie na strafovi 5x108 i centar 65.1mm so letni gumi Michelin 195/65r15 proizvodstvo 16/2017 i originalni ratkapni "AMBRE" od Peugeot 308 2015 godina

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 STAMEN

Потврден огласувач