Logo

Peugeot 207 1.6 HDI

Број на оглас: 3772929 | Објавен на: 22.11.2020, 15:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 207 vo mnogu ubava sostojba. Kolata e socuvana, full oprema, novi gumi, A test folii, Al bandazi, i dr.
Vredi da se vidi kontakt broj 070733433 (Beni).

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 rushan

Потврден огласувач