Logo

Opel Corsa C 1.0 2000God. Registriran Top Sostojba Odlicen

Број на оглас: 3772935 | Објавен на: 24.11.2020, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava opel corsa
servisiran ulje filter
stegnat prednica, amortizacija
dobar motor, dobar menuvac
mal potrosuvac na gorivo 6L
Servo.Abs.Centralno. (bez klima)
Registriran 09.01.2021


 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Seller Person

Потврден огласувач