Logo

Mercedes CLS320

Број на оглас: 3772936 | Објавен на: 22.11.2020, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLS 320

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 155 kw / 211 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes
CLS 320 cdi

 Find Auto4you

Потврден огласувач