Logo

Golf 6 Benzin Plin 2009 Mozi Zamena

Број на оглас: 3772941 | Објавен на: 28.11.2020, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golf 6
1.4 kubici
Benzin Plin
Atestiran plin
2009 god
Registiran do 2021 god
Zelen Karton
Servo volan
Volan na pdesuvanje
Kozen volan
Klimatronik
Electrica na prozori
Bord komjuter
Potpirac za race
Halogenki
Mozi zamena so pomalo vozilo
Kola za pocetnici
Informacii na tel 075 428 390

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupce

Потврден огласувач