Logo

Monitor SAMSUNG

Број на оглас: 3772957 | Објавен на: 28.11.2020, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samsung monitor vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme tel:078209213

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач