Logo

BMW X1 2.0D 143KS AUTOMATIC NAVI KOZHA 104000KM FULL 2017

Број на оглас: 3772963 | Објавен на: 24.11.2020, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 1

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 24.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Модел:BMW X1 2.0D 143КS XDRIVE NAVI /SUV
Произведено:2017Год
Гориво:Дизел
Мотор:1998 cm³ • 143 Еуро5
Менувач:Automatic 8 брз.

Километри:104000 km со писмена нотарска гаранција.

Увоз од Италија.Платени сите давачки до регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба исто како ново.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Внатре е без ниту една точка или грепка чисто ново.Возилото не е праено хемиски,полирања,шмикање како е дојдено така го гледате.

4 нови гуми Мишелин,2клуча

Опрема:
-БМВ IDrive Навигација(,ЦД МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ,)
-Команди на волан
-Кожен серво волан
-Keyless палење
-Климатроник двозонски
-Angel Eyes
-BMW Dynamic drive XENON BI XENON
-Борд Компјутер
-Парктроник со визуелен приказ
-Систем радар за само кочење при мали брзини
-Lane keep assist ви дава знак дека ја напуштате линијата
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички.
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 AS AUTO LIDER

Потврден огласувач