Logo

Michelin 215 55 R17 letni

Број на оглас: 3772967 | Објавен на: 22.11.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 215

Висина: 55

Дијаметар: 17

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Michelin
215 55 R17
Letni

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Marijan

Потврден огласувач