Logo

Peugeot 307 2.0 HDI 90 Ks

Број на оглас: 3772993 | Објавен на: 22.11.2020, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 307 2.0 HDI 90 ks
Od oprema poseduva :
-Elektricni stakla
-Elektricni retrovizori
-Klima
-Servo volan
-Esp
-Bord kompjuter
-2 kluca
-Cd radio
Kolata ima mali karoseriski zabeleski
Pali vozi
Za poveke informacii 078297059
Moze zamena so vasa doplata

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач