Logo

Polo 1.2.benzin.

Број на оглас: 3772998 | Објавен на: 22.11.2020, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €

2.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran bez defekt.
072.224.003

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Alaedin ismaili

Потврден огласувач