Logo

Se prodava golf 1.6

Број на оглас: 3772999 | Објавен на: 05.12.2020, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.050 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 1.6 nema zabeleski po karo serija ima napravenov servis golem samo fali reg samo kes povise infor maci na broj 071287230

 Велес    Општина:Чашка

Прати Е-Маил

 Gjore

Потврден огласувач