Logo

Prodavam Orevi jatki

Број на оглас: 3773002 | Објавен на: 22.11.2020, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam orevi jatki 400 denari kilo

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 VT

Потврден огласувач