Logo

VESPA 50cc 2t top sostojba!!!

Број на оглас: 3773008 | Објавен на: 05.12.2020, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 499 €

550 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vespa 50 cc motorceto e vo top sostojba Tel 072 255 300

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Automobile

Потврден огласувач