Logo

Lesnik / Лешник / Лешници / Lesnici

Број на оглас: 3773010 | Објавен на: 27.11.2020, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam lesnici,domasni.
Krseni 500 den.
Nekrseni 200 den.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач