Logo

RIKEN MAYSTORM 2 b2 235.55.17 GUMI ZA SUV VOZILA

Број на оглас: 3773011 | Објавен на: 05.12.2020, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 235

Висина: 55

Дијаметар: 17

Цена: 11.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT GUMI RIKEN VO EKSTRA SOSTOJBA GUMITE SE MAKSIMALNO SOCUVANI DA NE RECAM, NOVI. GUMITE. NEMAAT 8000 KM POMINATO

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач