Logo

Majstor za tesarija - Мајстор за тесарија (Germanija)

Број на оглас: 3773014 | Објавен на: 22.11.2020, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se baraat majstori za tesarija vo Germanija/Hamburg so EU pasosi. Plateno e spienje vo motel (po dvajca vo soba) i saatnica od 8 do 13 evra.
Za podetalni informacii, dostapen na WhatsApp/Viber:
+41765581222
Enes D.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Enes