Logo

Hatson vazdusna puska

Број на оглас: 3773016 | Објавен на: 22.11.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Puskata e so 5.5mm, puskata e kako nova ic ne e koristena

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач