Logo

Peugeot 407 2.0 hdi

Број на оглас: 3773019 | Објавен на: 22.11.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili zamenuva peugeot 407 2.0 hdi 2005 god vo odlicna sostojba reg full oprema klimatronik elektricni retrovizori i sedista shiber kozen entrier za poveke info tel broj 078-527-090

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Sedat