Logo

BMW 320

Број на оглас: 3773025 | Објавен на: 27.11.2020, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Damjan

Потврден огласувач