Logo

Prodavam iphone x

Број на оглас: 3773034 | Објавен на: 23.11.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone x

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 300 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Malku koristen

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач