Logo

Opel Astra za delovi

Број на оглас: 3773037 | Објавен на: 22.11.2020, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so dokumenti na mak tabli
Barajte na tel.070836641

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач