Logo

Mercedes e 250 desen volan

Број на оглас: 3773046 | Објавен на: 22.11.2020, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2012 god
Automatic
Perfektna sostojba
076590454

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Pane

Потврден огласувач